Клубний дім «Арт Хол»

Клубний дім «Арт Хол» будується в історичній частині Києва в Шевченківському районі, на перехресті вулиці Бульварно-Кудрявської та Чеховського провулку.

Розташування та характер оточуючої забудови визначили архітектурні форми та стиль майбутнього дому. З невисоким сусіднім будинками гармонічно поєднується прикрашена ліпниною та кованими елементами цокольна частина. Основний об‘єм будинку формує свічка у 24 поверхи, зверху прикрашена ліпним декором.

Фасад дому виконано у приємній світло-бежевій гамі. Стриманий екстер‘єр створює неповторний вигляд надаючи індивідуальності та виняткового аристократизму.

Клубний дім «Арт Хол» пропонує покупцям 72 квартири, а також 82 машиномісця в трирівневому вбудованому паркінгу. Також у будинку передбачено функціональні комори, які стануть у нагоді своїм господарям, звільнюючи квартиру від речей, якими рідко користуються.

На першому поверсі клубного дому розташовані торгівельні приміщення з окремими фасадними входами. 

Особливістю будинку є відкрита тераса для прогулянок та відпочинку мешканців, що знаходиться на рівні п'ятого поверху. Варто відмітити, що доступ до терасу мають лише мешканці квартир. Це своєрідний приватний двір і водночас оглядовий майданчик для жителів клубного дому.

В проекті «Арт Хол» представлені різні планування дво-, три-, та  чотирикімнатних квартир, площею від 92 до 266 кв.м. На останніх жилих поверхах розташовані дворівневі пентхауси площею від 243 до 353 кв.м., з вікон яких відкриваються неймовірні панорамні види на місто.

завантаження карти...
Відділ продажів
  • Телефон: +38 (044) 496 90 90
    +38 (096) 818 65 20
  • E-mail: sale@arthall.ua
  • Адреса об'єкта: вул.Бульварно-Кудрявська, 21, м. Київ
  • Адреса: вул. Бульварно-Кудрявська, 21, м. Київ
  • Графік роботи: Пн.-Пт.: з 10:00 до 19:00
    Сб.-Нд.: вихідний

Бажаєте до нас у гості?
Наші консультанти проведуть екскурсію по комплексу в будь-який зручний для вас час. Залишайте контакти - і ми зв'яжемося з вами!