Розташування

Прокладіть маршрут до Арт Холл вказавши своє місцерозташування


Мрія будь-якого городянина – квартира в центрі міста, і разом з тим, поодаль від швидкісного потоку автомобілів та міської метушні.

Новий сучасний клубний дім «Арт Хол» будується в історичній частині Києва, в Шевченківському районі на вулиці Воровського, 21. Тут відсутній напружений дорожній рух, як на крупних артеріях міста – проспекті Перемоги та вулиці Артема. До речі, саме на ці вулиці можна вільно виїхати з вулиці Воровського, на якій і знаходиться «Арт Хол».

Головна перевага дому - це його розташування в історичному та діловому центрі Києва. Окрім того, територія, на якій будується клубний дім «Арт Хол», входить до археологічної охоронної зони та у другої зони регулювання забудови столиці. Це означає, що в майбутньому по вулиці Воровського не передбачено масової житлової забудови. Достойне оточення серед пам‘ятників жилої архітектури дозволить клубному дому «Арт Хол» зберігати високу інвестиційну привабливість, як об‘єкта нерухомості.

В пішохідній досяжності знаходяться іноземні посольства, відділення банків, бізнес-центр «Ренесанс», готель «City Park Hotel», магазини, супермаркети, туристичні компанії та багато іншого.

В 10 хвилинах їзди на авто розташовано ресторани, салони краси, спортклуби, а також безліч бутиків одягу, салонів меблів, посуду та декору.

завантаження карти...
Відділ продажів
  • Телефон: +38 (044) 496 90 90
    +38 (096) 818 65 20
  • E-mail: sale@arthall.ua
  • Адреса об'єкта: вул.Бульварно-Кудрявська, 21, м. Київ
  • Адреса: вул. Бульварно-Кудрявська, 21, м. Київ
  • Графік роботи: Пн.-Пт.: з 10:00 до 19:00
    Сб.-Нд.: вихідний

Бажаєте до нас у гості?
Наші консультанти проведуть екскурсію по комплексу в будь-який зручний для вас час. Залишайте контакти - і ми зв'яжемося з вами!